Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler nereli, eşi kim?

Eser Yenenler, bugün Arda ile Omuz Omuza'nın konuğu oluyor. Kanal D'de ekrana gelen yapım sezon finali bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Bu hafta Arda Türkmen ve Eser Yenenler, Lamine Patatesli Hawaii Burger yapacak. Peki, Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler nereli, eşi kim?

Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında" Eser Yenenler nereli, eşi kim"

Eser Yenenler, Arda Türkmen'in sunumuyla ekrana gelen Arda ile Omuz Omuza'nın sezon finali konuğu oluyor. Eğlenceli anların yaşanacağı programda ikili beraber Lamine Patatesli Hawaii Burger yapacak. İlk tecrübesi Aliye dizisinde Özgür karakteri ile olmuştur. Peki, Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında? Eser Yenenler nereli, eşi kim?

ESER YENENLER KİMDİR?

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 yılında Bursa'da doğmuştur. İlk ve ortaokulu doğduğu Bursa'da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa'da, Gazi Anadolu Lisesi'nde okudu. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası ölmüştür.

Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM Mutfak'ta yer aldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.

2004 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur. BKM Mutfak'tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV'de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan programı yaptı. Bunun yanında, "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasında, Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yaptı. 2018'den 2019'a kadar TV8 kanalında, "Eser Yenenler Show" programını sunmuştur. 2020 yılında Kanal D'de konuk sunucu olarak katıldığı Çok Güzel Hareketler 2 adlı programda devam etmek isteyince sunucu Yılmaz Erdoğan'ın da film çalışmaları başlayınca Erdoğan, sunuculuğu devretmiştir. Halen programı sunmaya devam etmektedir.

BERFU YENENLER KİMDİR?

Berfu Yenenler ya da evlenmeden önceki soyadıyla Berfu Yıldız, 11 Nisan 1995 yılında İzmit'te dünyaya geldi. 1.80 boyundaki güzel Berfu Yenenler Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği mezunu. 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılıp, 4. güzel olarak derecek kazanan Berfu Yenenler 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti. Şimdilerde Youtube kanalında içerik üreticiliği yapan Berfu Yenenler eğlenceli videolarla severlerinin karşısına çıkıyor.

9 Haziran 2019 yılında Eser Yenenler ile dünya evine giren Berfu Yenenler'in Kuzey adında bir oğlu var.

  • Eser Yenenler
  • Eser Yenenler kimdir
  • Eser Yenenler kaç yaşında
  • Eser Yenenler nereli
  • Eser Yenenler eşi kim
  • berfu yenenler kimdir
Tüm Magazin haberleri için tıklayın