Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler kim, kaç yaşında?

Şarkılar Bizi Söyler yeni sezonunda birbirinden renkli konukları ağırlamaya devam ediyor. Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde 90'lar Türkçe Pop şarkıları söylendi. Bu haftaki konuklar arasında Eser Yenenler de bulunuyor. Oyuncu, yazar ve sunucu olarak tanıdığımız Eser Yenenler'e dair araştırmalar da hız kazandı. Peki, Eser Yenenler kimdir, kaç yaşındadır? İşte hakkında tüm detaylar...

Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında, aslen nereli" Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler kim, kaç yaşında"

Kanal D'nin müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları arasında Eser Yenenler de yer alıyor. Tüm program takipçileri Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler kim, kaç yaşında? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. Eser Yenenler 14 Şubat 1984'te Bursa'da doğdu. Oyuncu, yazar ve sunucu olarak tanıdığımız Eser Yenenler 11 yaşında tiyatroya başladı. İşte hakkında tüm merak edilenler...

ESER YENENLER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 yılında Bursa'da doğmuştur. İlk ve ortaokulu doğduğu Bursa'da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa'da, Gazi Anadolu Lisesi'nde okudu. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası ölmüştür.

Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM Mutfak'ta yer aldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.

2004 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur. BKM Mutfak'tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV'de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan programı yaptı. Bunun yanında, "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasında, Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yaptı.

2018'den 2019'a kadar TV8 kanalında, "Eser Yenenler Show" programını sunmuştur. 2020 yılında Kanal D'de konuk sunucu olarak katıldığı Çok Güzel Hareketler 2 adlı programda devam etmek isteyince sunucu Yılmaz Erdoğan'ın da film çalışmaları başlayınca Erdoğan, sunuculuğu devretmiştir.

Eser Yenenler, 2019 yılında Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile nikah masasına oturdu. Çiftin Kuzey ve Mete adında 2 çocuğu var.

BERFU YENENLER KİMDİR?

Berfu Yenenler ya da evlenmeden önceki soyadıyla Berfu Yıldız, 11 Nisan 1995 yılında İzmit'te dünyaya geldi. 1.80 boyundaki Berfu Yenenler Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği mezunu. 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılıp, 4. güzel olarak derece kazanan Berfu Yenenler 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti. Şimdilerde Youtube kanalında içerik üreticiliği yapan Berfu Yenenler eğlenceli videolarla severlerinin karşısına çıkıyor.

Metin Arolat kimdir, kaç yaşında? Metin Arolat aslen nereli, evli mi?

Çelik kimdir, kaç yaşında? Şarkıcı Çelik aslen nereli, evli mi?

Şarkıcı Ege gerçek ismi nedir, kimdir? Ege aslen nereli, kaç yaşında?

  • Eser Yenenler kimdir
  • Eser Yenenler kaç yaşında
  • Eser Yenenler aslen nereli
  • Eser Yenenler eşi kimdir
  • Eser Yenenler ne zaman evlendi
  • Berfu Yenenler kimdir
  • Berfu Yenenler yaşı
  • Berfu Yenenler ne iş yapıyor
Tüm Magazin haberleri için tıklayın