Erkan Petekkaya rolü için Süper Baba'dan ilham aldığını söyledi

Son olarak TV8'de ekrana getirilen Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Sadi karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, 15/07 Şafak Vakti filmindeki rolüne hazırlanma sürecini anlattı. Petekkaya, 'İki çocuğu olan, ailesini seven, eşini yeni kaybetmiş ama çok sevdiği eşini unutamamış babacan biri Cevdet. En sevdiğim dizilerden Süper Baba'da oynayan sevgili Şevket Altuğ'un babacanlığını, yumuşak tavrını düşünerek karakterimi oynadım.' dedi.

Erkan Petekkaya rolü için Süper Baba'dan ilham aldığını söyledi

Başarılı oyunculuk performansı ile rol aldığı her projede adından söz ettiren Erkan Petekkaya, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca desteklenen, "15/07 Şafak Vakti" filmindeki rolüne hazırlanırken Şevket Altuğ'dan etkilendiğini itiraf etti.

Petekkaya rolü hakkında şunları söyledi; 'İki çocuğu olan, ailesini seven, eşini yeni kaybetmiş ama çok sevdiği eşini unutamamış babacan biri Cevdet.

En sevdiğim dizilerden Süper Baba'da oynayan sevgili Şevket Altuğ'un babacanlığını, yumuşak tavrını düşünerek karakterimi oynadım. Biraz ondan rol çaldım açıkçası. Cevdet karakteri oyunculuk yelpazeme katılmış çok güzel bir renk oldu'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın