Erkan Petekkaya'dan eleştiri yağan videosuyla ilgili açıklama

'Gel Dese Aşk' dizisinde rol alan oyuncu Erkan Petekkaya, çekimleri devam eden dizinin setinde ‘Oy Korona' adlı şarkısıyla sosyal medyayı sallamıştı. Koronavirüs salgını devam ederken set arkadaşlarıyla video çeken Petekkaya, gelen tepkiler üzerine açıklamada bulundu.

Erkan Petekkaya'dan eleştiri yağan videosuyla ilgili açıklama

Erkan Petekkaya'nın Instagram hesabından paylaştığı videonun yankıları devam ediyor. ‘Gel Dese Aşk’ dizisinin setinde ‘Oy Korona’ adlı şarkısını seslendirdiği videosuyla tepki çeken Petekkaya, eleştirilere yanıt verdi. 

Hürriyet'in haberine göre; bazı oyuncuların başlattığı linç kampanyasına anlam veremediğini belirten oyuncu, “Biz sette her türlü önlemimizi aldık. Steril bir ortamda çalışıyoruz. Senaryo sayfa sayımız yarıya indi. Set çalışanlarının aileleri korkmasın. Hakaret etme zamanı değil. Birbirimizi sevmeye başlamalıyız. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. İşimi gücümü yapıyorum ve işim insanları eğlendirmek. Yapabildiğim yere kadar da yapacağım.” dedi.

'NURGÜL BANA SÖYLEMEMİŞTİR'

Eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın Twitter hesabından “Uyuşturucu zararlı. Alkol zararlı. Salaklık zararlı. Adam sanmak daha zararlı. E ben anlattım bunları” paylaşımı hakkında Erkan Petekkaya, “Hiçbir şeyi takip etmiyorum. Nurgül’le tartışmam seneler öncesinde kaldı. Unutttuk, gitti, bitti. Bu açıklamasının benimle ne alakası var? Bana söylediğini düşünmüyorum” dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın