Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı'ya ateş püskürdü: Kanalınızda olmaktan utanıyorum

Sosyal medya Erkan Petekkaya'nın Acun Ilıcalı'ya kullandığı zehir zemberek sözleri konuşuyor. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalındaki bir ödül törenine sinirlenen Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı'ya sosyal medyadan tepki gösterdi. Kırmızı Oda dizisinde 'Sadi' karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, 'Kanalınızda olmaktan utanıyorum' diyerek tepki gösterdi ve kısa süre sonra bu paylaşımını sildi.

Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı'ya ateş püskürdü: Kanalınızda olmaktan utanıyorum

TV8'in çok izlenen dizisi Kırmızı Oda oyuncusu Erkan Petekkaya, TV8'deki bir ödül töreni sonrası Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi. "Kanalınızda olmaktan utanıyorum" diyen Petekkaya, daha sonra bu paylaşımını sildi.

Kırmızı Oda dizisinde 'Sadi' karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, dün akşam TV8'de yayınlanan bir müzik törenine sosyal medyadan tepki gösterdi. Petekkaya, konuyla ilgili TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'yı eleştirdiği paylaşımını kısa sürede sildi.

Erkan Petekkaya'nın sosyal medyada gündem olan paylaşımlarının hemen ardından Kırmızı Oda dizisiyle ilgili bir gönderi yayınlaması dikkat çekti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın