Emine Ün yıllara adeta kafa tutuyor! Makyajsız hali genç kızları çatlattı

İbrahim Erkal ile başrollerini paylaştığı Canısı dizisinin ardından yıldızı parlayan Emine Ün, güzelliği ile büyülemeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından makyajsız paylaşımda bulunan Emine Ün, yıllara meydan okuyor. Ün'ün makyajsız doğal paylaşımını görenler 'Ne kadar güzel kadın' yorumunda bulundu.

Emine Ün yıllara adeta kafa tutuyor! Makyajsız hali genç kızları çatlattı

Şimdilerde reklam filmlerinde yer alan ancak herhangi bir dizi ve film projesinde yer almayan Emine Ün asıl çıkışını İbrahim Erkal ile başrollerini paylaştığı Canısı dizisinden sonra yaşadı. Güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Emine Ün, Canısı'nın ardından kariyerinde büyük sıçrama yaşadı.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen ünlü oyuncu Emine Ün, tiyatro oyunu için gittiği Malatya'dan paylaşımlarda bulundu. Instagram hesabının hikaye bölümünden makyajsız halini paylaşan Emine Ün, yıllara meydan okuduğunu kanıtladı.

Paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren Ün'ün makyajsız hali takipçilerinden tam not aldı. Genç kızlara taş çıkaran Ün'ün paylaşımına sosyal medya kullanıcıları "Yıllara meydan okuyor", "Ne kadar güzel kadın" ve "Duru güzelliği beni kendine hayran bırakıyor" gibi yorumlarda bulundu.

İşte Emine Ün'ün makyajsız paylaşımı;

Tüm Magazin haberleri için tıklayın