Emanet'in yıldızları En İyi Dizi Çifti ödülünü aldı... Tek başına sahneye çıkan Halil İbrahim Ceyhan'dan Sıla Türkoğlu'na gönderme

Kanal 7'de ekrana getirilen Emanet dizisinin başrol oyucuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu, Yılın En iyi TV Dizi Çifti ödülünü aldı. Sıla Türkoğlu'nun diziden bir anda ayrılması ile yoluna tek başına devam eden Halil İbrahim Ceyhan, sahnede yaptığı konuşma ile partnerine göndermede bulundu. Ceyhan, 'Aldığım en buruk ödül. Partnerimin yapım şirketi ile ayrılma kararı aldığından ötürü seyircinin verdiği ödülü almaması herkese burukluk yaşattı' dedi.

Günlük dizi kategorisinde en çok izlenen yapımlardan olan Kanal 7'de yayınlanan Emanet dizisi izleyenleri ekran başına kilitliyor. Emanet dizisinin başrolleri Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu'nun ekran uyumu çok beğenildi.

Ancak Sıla Türkoğlu'nun Emanet dizisinin sezon finalinde yer almaması ve yeni sezon çekimlerine katılmamasının ardından yapım şirketi ile davalık oldu. Tüm yaşananların ardından Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu, Yılın En iyi TV Dizi Çifti ödülüne layık görüldü.

Ödülü tek başına alan Ceyhan, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "İkimize birlikte verilen bir ödüldü. Yılın en iyi dizi çifti ödülü. Bu ödülün kariyerimde aldığım tek buruk ödül olmasını temenni ediyorum. Çünkü bizim işimiz izleyicinin sevgi ve saygısı ile doğru orantılı bir yükseliş gerektiriyor. Partnerimin yapım şirketi ile ayrılma kararı aldığından ötürü, izleyici tarafından verilen ödüle tepki göstermesi ve gelmemesi bana olduğu kadar izleyici için de bir burukluk yaşattı. Profesyonel olarak bazı ayrımların iyi yapılması gerekiyor, bunun ne kadar önemli bir durum olduğunu da tekrardan idrak ettiğim bir durum yaşadım. Kendi adıma onur ve mutluluk duydum, ama buruk bir sevinç yaşadım"

  • halil ibrahim ceyhan
  • sıla türkoğlu
  • magazin
  • emanet
  • ödül
Tüm Magazin haberleri için tıklayın