Elçin Sangu'ya açtığı milyonluk davayı kazanmıştı... Menajer Başay Okay açtı ağzını yumdu gözünü!

Menajer Başay Okay, Elçin Sangu'ya 'haksız yere sözleşmeyi feshettiği' iddiasıyla açtığı davayı kazandı. Başak Oktay, Elçin Sangu'dan yüklü bir tazminat alacak. 2. Sayfa programına bağlanan Okay, 'Hırsını almak için söyleyecek şeyleri olur. Ben bu parayı hak ettim çünkü ona katbekat fazlasını kazandırdım' şeklinde konuştu.

Elçin Sangu ve menajeri Başak Okay arasındaki "haksız yere sözleşmeyi feshettiği" iddiasıyla açılan davada sona gelindi. İstanbul 14.Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmada davalı Elçin Sangu ile taraf avukatları hazır bulundu. Mahkeme, davalı Elçin Sangu'nun 4 milyon TL maddi tazminatı 6 yıllık faiziyle birlikte Başay Okay'a ödemesine karar verdi. Sangu, karara itiraz edeceklerini açıkladı.

"BENİM SAYEMDE ROL ALDI"

Başay Okay da 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Okay, şunları söyledi: "Elçin Sangu ilk denemesinde dizi ekibi tarafından kabul edilmedi, benim sayemde rol aldı. Ben çok iyi bir oyuncu hocasıyımdır. Menajerliğe yeni başlamıştım ve benim referanslarımla kariyer yapmaya başladı. Elçin'le bir süre sözleşmesiz çalıştım. Ona bir şeyler bulmaya başlayınca ve pek çok yapımcıya onun için kefil olmaya başlayınca sözleşme yaptık. 5 yıllık sözleşme imzaladık.

Elçin Sangu'ya mahkemeden tazminat şoku! Milyon dolar ödeyecek

"ŞÖHRET GERÇEKTEN BİR ZEHİR VE ELÇİN DEĞİŞMEYE BAŞLADI"

Şöhret gerçekten bir zehir ve Elçin değişmeye başladı. Elçin'in beklentileri değişti. İnsanlar genelde yola çıktıkları insanlara baktıkça kendi eski hayatını hatırlar ve istemeyebilir. Elçin'i mutlu etmek zordur ve sette sorunlar yaşadı. Bana o kadar yüklendi ki... Sonra ayrılmayı konuşmaya başladık çünkü başka beklentileri vardı. Sonra başka bir ajansla görüşmeye başladı. İnsanlar sözleşmeleri feshedebilir ama bunun hak edişlerini vermek zorundadır.

"ÜNLÜ İSİMLER ARAYARAK TEBRİK ETTİ"

4 milyon TL ve artı 6 yıllık faizler... Bir kısmı da dolar olarak hesaplanıyor. Bu dava bir hukuk sürecinin bir parçasıdır. Bu dava bir noktada savaşa döndü. Ben bunun bir onur savaşı olduğunu düşünüyordum. Yaşadıklarımı herkes biliyor o yüzden dün aralarında ünlü isimlerin de olduğu birçok kişi arayarak tebrik etti.

"KAYBETMEYE DEVAM EDECEĞİNİ BİLİYOR"

Fazla hırs yapmış. Kaybetmeye devam edeceğini biliyor. Ben o parayı alacağım çünkü ben o para için yırtındım. Konuşacakları varsa neden dava 6 yıldır devam ederken bir şey söylemedi. Hırsını almak için söyleyecek şeyleri olur. İstinaf bunu kabul etmeyebilir ya da ben yine haklı çıkarım. Elçin istediğini yapsın. Ben bu parayı hak ettim çünkü ona katbekat fazlasını kazandırdım. Normalde her türlü işin yüzde 20'si menajere aittir. Ben 2 sene sözleşme olmadan onun için çabaladım. Ben ona ellerimle çorba bile içirdim annem de hastayken ona baktı."

Eski menajeri Başay Okay'a karşı kaybeden Elçin Sangu açtı ağzını yumdu gözünü! 'Artık susmayacağım'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın