Elbet Bir Gün ne zaman başlayacak, yayın tarihi belli mi? Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncuları kimler?

Yeni sezonun iddialı dizileri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Fox Tv'de yayınlanacak olan Elbet Bir Gün dizisi tanıtımlarıyla büyük dikkat çekti. Elbet Bir Gün ne zaman başlayacak, yayın tarihi belli mi? Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. İşte yeni dizi hakkında tüm detaylar...

Elbet Bir Gün ne zaman başlayacak, yayın tarihi belli mi" Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncuları kimler"

Fox Tv'nin yeni dizisi Elbet Bir Gün için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Başrollerinde Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk'ün bulunduğu yeni dizi Elbet Bir Gün hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz'un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp'in yazdığı, bölüm hikayesi ve tretmanını ise Funda Alp ile Didem Kaplan'ın birlikte kaleme aldığı Most Production imzalı FOX'un yeni dizisi Elbet Bir Gün'ün yayın tarihi açıklandı. İşte yeni dizi hakkında tüm merak edilenler...

ELBET BİR GÜN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Elbet Bir Gün dizisinin yayın tarihi belli oldu. Elbet Bir Gün'ün ilk bölümü 7 Kasım Pazar günü saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak.

ELBET BİR GÜN KONUSU NE?

Kapadokya'nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven'in (Kenan Acar) olayı "Kayıp Hayatlar" adlı programında ele almasıyla, Nesime'nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet'in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.

Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

ELBET BİR GÜN OYUNCULARI KİMLER?

Elbet Bir Gün dizisinin oyuncu kadrosunda; Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal, Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi deneyimli isimler yer alıyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın