Ela Yörüklü, Arka Sokaklar ile ilgili korkusunu ilk kez açıkladı: İlk haftadan...

Arka Sokaklar dizisinde Ezgi karakterine hayat veren Ela Yörüklü, diziye 14. sezonunda dahil oldu. Verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ela Yörüklü, Arka Sokaklar'a dahil olduğu zamanki korkusundan bahsetti. Yörüklü, 'Olumsuz olabileceğini düşündüğüm tek bir an olmuştu, o da diziye girmeden hemen önce. Ben 14'üncü sezonda dahil oldum, 14 yıldır aile ortamı kurmuş bir işe yeni gelen biri olarak çabuk adapte olur muyum diye biraz endişelenmiştim. Fakat kafamdaki bu soru işareti ilk haftadan uçup gitti.' şeklinde konuştu.

Ela Yörüklü, Arka Sokaklar ile ilgili korkusunu ilk kez açıkladı: İlk haftadan...

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu yapımlarından olan Arka Sokaklar dizisi her sezon yeni isimler yoluna devam ediyor. Arka Sokaklar'a 14. Sezonda Ezgi karakteri ile dahil olan Ela Yörüklü, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu. Yörüklü, diziye dahil olduğu ilk zamanlarda yaşadığı korkudan bahsetti.

"Arka Sokaklar gibi yıllardır ekranda olan bir projede rol almanın olumlu-olumsuz yanları neler?" sorusuna yanıt veren Ela Yörüklü, şunları söyledi:

"USTA OYUNCULARLA OLMAK BÜYÜK ŞANS"

"Birçok olumlu yanı var. Oturmuş bir çalışma sisteminde, birbirini iyi tanıyan, birbirine bağlı bir ekip ve böylesine usta oyuncularla olmak büyük şans. Sadık izleyici kitlesi ve kanıtlanmış başarısı da kişiye güven veriyor.

"OLUMSUZ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM TEK BİR AN OLMUŞTU"

Olumsuz olabileceğini düşündüğüm tek bir an olmuştu, o da diziye girmeden hemen önce. Ben 14'üncü sezonda dahil oldum, 14 yıldır aile ortamı kurmuş bir işe yeni gelen biri olarak çabuk adapte olur muyum diye biraz endişelenmiştim. Fakat kafamdaki bu soru işareti ilk haftadan uçup gitti. Herkesin kucaklayıcı ve sıcak yaklaşımı ile kendimi çok çabuk ait hissettim."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın