Ege 'Hurma Gözlüm' şarkısını yeniden düzenledi

Popüler müzik sahnesinin güçlü erkek yorumcu ve müzisyenlerinden Ege, yaza yeni bir tekli yayını ile giriş yaptı. Ege, 1999 yılında yayınladığı uzunca bir süre 1 numarada kalan Hurma Gözlüm şarkısını yeniden müzikseverlerin beğenisine sundu.

Ege 'Hurma Gözlüm' şarkısını yeniden düzenledi

Hurma Gözlüm, Ege'nin 2025 yılında çıkarmayı planladığı Best of 30. yıl albümünün üçüncü teklisi olarak tüm dijital platformlarda video klibiyle birlikte yayına giren şarkının kısa sürede listelerde başarı yakalaması üzerine bayramla birlikte 11 konserlik bir anlaşma yaparak maratona başladı.

KISA YAZ TURNESİNİ 29 HAZİRAN'DA SONLANDIRACAK

Antalya, Bodrum, Gümüşlük, İstanbul, Köyceğiz gibi illerde ve şehirlerde binlerce seveni ile buluşma heyecanı yaşayan Ege, kısa yaz turnesini 29 Haziran'da Köyceğiz'de sonlandırıyor.

İlk dinleyişe kulağa çarpan, ritmik ve etkileyici şarkının söz ve bestesi Ege'ye ait. Şarkının Kapadokya'da çekilen video klibinde Ege'ye model Füsun Eral eşlik etti.

Sessiz sedasız şarkıyı paylaşan Ege, müzikten ve hayattan kopmadan biriktirdiklerini önümüzdeki dönemlerde yayınlamaya devam edecek.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın