Ece Erken'in kavga olayıyla ilgili açıklamasına mekan sahiplerinden yalanlama

Sunucu Ece Erken ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yıldız Tilbe konserinde gelen 20 bin TL'lik hesap sebebiyle tartışma yaşamışlardı. Erken, gelen fiyata sitem ettiklerini ve darp edildiklerini iddia etmişti. Mekandan Erken'i yalanlayan bir açıklama geldi.

Ece Erken'in kavga olayıyla ilgili açıklamasına mekan sahiplerinden yalanlama

Sunucu Ece Erken ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bodrum'da gittikleri Yıldız Tilbe konserinde bir kavgaya karışmışlardı. Erken'in kaşının patladığı, eşinin ise dişlerinin kırıldığı iddia edilmişti. Erken ise; kaş patlama gibi durumların olmadığını, gelen 19 bin 250 bin TL'lik hesaba sitem ettikleri için darp edildiklerini iddia etmişti. Erken'in bu iddialarına mekandan yalanlama geldi. Yapılan açıklamada, iddialarının asılsız olduğu belirtildi. Olay anına ait görüntüler de ortaya çıktı:

KAVGA ANINA AİT GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi

"Basın Mensuplarının Dikkatine; Dün akşam mekanımızda iki misafirimiz arasında bilinmeyen nedenlerle çıkan sözlü tartışma, üzücü bir arbede ve kavga ile sonuçlanmıştır. Olay daha fazla büyümeden arbedeye müdahale eden güvenlik ekibimiz, tatsız hadisenin taraflarını hızla mekan dışına almış, üzücü hadisenin büyümesine ivedilikle engel olmuştur. Tatsız kavganın mekan dışında da devam edebileceği endişemiz üzerine, Emniyet birimleri bizim tarafımızdan bilgilendirilmiş ve tedbir amaçlı mekana davet edilmiştir.

Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan polisimiz, olaya mümkün olan en kısa sürede müdahale ederek yaşanan tatsızlığın başka üzücü olaylara sebebiyet vermemesi için gereken her türlü hassasiyeti ve özveriyi göstermiştir. Tüm bunlara rağmen bazı sosyal medya hesaplarında, bazı internet sayfalarında ve bir takım merdiven altı haber sitelerinde kavganın "fahiş hesap" sebepli olduğu iddiaları bizleri bir kez daha üzüntüye sevk etmiştir. Bu iddia kesinlikle yalandır. Böylesine güdümlü ve mesnetsiz iddialarda bulunmak yerine arzu eden, merak eden herkesle yemekli galalardaki fiyat politikamızı bir kez daha paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bizim için bütün misafirlerimiz değerlidir, önemlidir ve eşsizdir... Sezon başından bu yana onlarca sahne performansına ev sahipliği yapan, yüzlerce müzikseveri ağırlamaktan gurur duyduğumuz mekanın bundan sonraki felsefesi de aynı olacaktır. Dün gece yaşanan tatsız hadise ve bugün çeşitli mecralarda ortaya atılan asılsız iddialar ile ilgili tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı ve hukuken konunun takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın