Ece Erken'den yürek burkan Şafak Mahmutyazıcıoğlu paylaşımı: Eşim katledilmeden bir gece önce

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırıda öldürülen Ece Erken, yürek burkan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve oğlu Eymen ile televizyon izlerken çektiği videoyu paylaşan Ece Erken, 'Eşim katledilmeden bir gece önce' notunu düştü.

Ünlü avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında Bakırköy'de sahibi olduğu balıkçıda silahlı saldırıya uğradı. Olay yerinde hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölüm haberi ile Ece Erken büyük yıkım yaşadı.

Eşinin vefatının ardından sosyal medya paylaşımlarına ağırlık veren Ece Erken, acısını takipçileri ie paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan ardından ekran macerasına ara veren Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve oğlu Eymen ile film izlediği anlara ait videoyu paylaştı.

Erken, paylaşımında "Eşim 25 Ocak 20:51'de katledilmeden bir gece önce dünyanın en mutlu insanı olan bir adamdı. Diğer ayağımda da diğer aşkım oğlum... 1 gece sonrası bize acımadan yaşatılanlar, 'Ghostbusters' izliyoruz ailecek..." ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın