Ece Erken yeni yaşını oğlu Eymen'le kutladı... Sözleri yürekleri dağladı

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu geçtiğimiz ocak ayında silahlı saldırı sonucu kaybeden ünlü sunucu Ece Erken, yeni yaşını oğlu Eymen'le kutladı. Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Ece Erken, oğlu ile çekildiği kareye 'Nefesim el verdiğince oğlum için kanadımı çırpmaya devam edeceğim' notunu düştü.

Ece Erken yeni yaşını oğlu Eymen'le kutladı... Sözleri yürekleri dağladı

Son olarak Söylemezsem Olmaz programıyla izleyici karşısına çıkmış olan Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu geçtiğimiz ocak ayında kaybetti. Zor günleri geride bırakmaya başlayan Ece Erken, doğum gününü oğlu Eymen'le kutladı.

Erken, oğlu Eymen ile çekildiği kareleri sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü sunucu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bu gece doğum günüm... En güzel ve en özel kutlama hayatımın aşkıyla ve 20 küsur yıldır yaptığım gibi. Sizlerle paylaşmak istedim. Hayatta her şey bizim için ve her an her şeyi hepimiz yaşayabiliriz ama ne olursa olsun insanın kanadı, gayretiymiş, mümkün olduğunca, nefesim el verdiğince oğlum için kanadımı çırpmaya devam edeceğim ve Allah'ın izniyle evladımı en güzel şekilde yetiştireceğim, bu gece ve her gece en büyük duam hayırlı bir evlat. Bu vesileyle bugün doğan herkesin doğum gününü kutlarım."

İşte Ece Erken'in doğum günü paylaşımı;

Tüm Magazin haberleri için tıklayın