Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nikah görüntülerini paylaştı: Beraber öleceğimi düşündüğüm adama 'Evet' demiştim

Silahlı saldırıda eşi afak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, sosyal medya hesabından ilk evlilik yıl dönümleri için paylaşımda bulundu. Nikah gününden kareleri paylaşan Ece Erken, düştüğü notla yürek burktu.

Son olarak Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programı ile izleyici karşısına çıkan ünlü sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Zor günler geçiren Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nikah gününden kareleri paylaşarak evliliğinin ilk yıl dönümünde eşini andı. Erken, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"4 haziran 2021... Ömrümün sonuna kadar olacağımı, beraber yaşlanıp, beraber öleceğimizi düşündüğüm adama, adam gibi adama 'Evet' dedim. Çok sade, kendi halimizde, kendi aramızda kıydığımız nikahımızla... Canımın canı yanıyordu o gün. Akrabasına kanser teşhisi konmuştu. Çiğdem ablasına... O yüzden ne kutlama yaptık, ne sizinle paylaştık. Taa ki Çiğdem ablasının test sonuçları güzel çıkana kadar. Sır gibi sakladım. Ailelerimizle kutlayamadık. 'Kanser hastalığı varken, eğlendi, evlendi' demesinler diye... Gerçi Şafak'a onun olduğu kadar vefalı tek kişi olmadı ama o hep vefalıydı. Bizim bugün evlilik yıl dönümümüz... Katiller, sebebiyet verenler, para peşinde olanlar olmasa biz bugün yine beraberdik. Canım Şafak'ım biliyorum ki kemiklerini sızlattılar. Şerefsizlik, vefasızlık yaptılar. Bunlar seni çok üzmüştür ama Rabbim'in adaleti şaşmaz. Çok sevdim seni, çok... Oğluma baba, bana her şeydin. Rabbim mekanını cennet etmiştir inşAllah..."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın