Ece Erken miras sorularını geçiştirdi: Gerekli açıklamayı yaptım

Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz gün silahlı saldırıda hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirasını reddettiğini sosyal medyadan duyurdu. İstinye'de görüntülenen Ece Erken, miras hakkında sorulan sorulara 'Arkadaşlar gerekli açıklamayı yaptım, o yüzden konuşmayacağım!' cevabını verdi.

Ece Erken miras sorularını geçiştirdi: Gerekli açıklamayı yaptım

Son olarak Söylemezsem Olmaz programı ile izleyici karşısına çıkan ünlü sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Ece Erken, önceki gün Instagram hesabından eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirasını reddettiğini duyurdu. Erken, paylaşımında "Eşimi çok sevdim ve onu özlemle anıyorum ama rahmetli eşimi yıllardır gelir kapısı olarak gören ve rahmetli olduktan sonra hala görmeye devam eden bu kötü insanlarla ismimin daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, öyle kalacağız. Reddi miras yapıyorum herkese sevgi ve saygılarımla" ifadelerine yer verdi.

Önceki gün İstinye'de objektiflere takılan Erken, basın mensuplarının yönelttiği miras konusu hakkında "Arkadaşlar gerekli açıklamayı yaptım, o yüzden konuşmayacağım!" demekle yetindi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın