Ece Erken, kavga sonrası ilk kez konuştu

Sunucu Ece Erken, eşi ile birlikte gittikleri bir mekanda fiyat tartışması yüzünden kavga etmiş ve karakolluk olmuşlardı. Yaşananlar sonrası Erken, ilk kez konuştu.

Ece Erken, kavga sonrası ilk kez konuştu

Sunucu Ece Erken ve eşi, gittikleri bir mekanda fiyattan ötürü sorun yaşamışlar ve tartışma kavgaya dönüşmüştü. Birçok iddianın da öne atıldığı olayla ilgili sunucu Ece Erken ilk kez konuştu. Beyaz Magazin'e konuk olan Erken, "2 bin 500 TL fiks menü ile bilgimiz dahilinde mekâna gittik. Saat 20.00'de gittiğimiz mekânda, 23.00'te yemek servisi yapıldı. 23.30 civarı da tüm masalarda gerginlik çıktı. Eşim, 19 bin 250 TL değerindeki faturayı görünce 'Bu dolandırıcılık değil mi?' dedi.

Faturayı ödedik. Fakat ardından yaşanan arbedede arkadaşımın kafasında ve benim sırtımda bardak kırdılar. Bunlar üzerine işletmeden şikâyetçi olduk." açıklamasında bulundu.

Mekanın sahibesi Aleyna Çavuşoğlu ise UçanKuş TV'de yayınlanan 'Canlı Masa' programına bağlandı ve Ece Erken'in, kendisini sakinleştirmeye çalışan 55 yaşındaki kadına tokat attığını iddia etti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın