Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun son görüntülerini izledi: Yapayalnız kimse yok

Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, restoranında uğradığı silahlı saldırının ardından hayatını kaybetti. Yaşanan olayın ardından Söylemezsem Olmaz ekibi soluğu Ece Erken'in yanında aldı. Bircan Bali, Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürüldüğü anı izlediğini açıkladı.

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun son görüntülerini izledi: Yapayalnız kimse yok

Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Ece Erken'e destek olmak için yanına gitti. Bircan Bali, Erken'in yaşadıklarını Söylemezsem Olmaz programında anlattı.

Bircan Bali, Ece Erken'in eşinin ölüm anını izlediği anlarda yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Şerefsizce bir saldırıyı kimse hak etmez. Ece olduğu yerde görüntüleri izleyince dizlerinin üzerine çöktü; telefonla görüntüyü yakınlaştırdı, kocasını sevdi eliyle ve sadece 'yapayalnız, kimse yok' dedi. Çok az, çok zor konuşuyor.

Ece Erken'den eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından hamle! Instagram'ı önce kapattı sonra yeniden açtı

Ece o günü anlattı. 'Arabaya bindi gidişini izledim.' dedi. Sonra yazışmışlar 12.13'ye kadar iletişimde kalmışlar. En son 'Şafak geliyorum' demiş. Bu kadar... Sonra sessizlik... Ece 15 dakika 7 kere aramış. Sonra sürücü Ece'yi arıyor "Ben vuruldum" diyor. Şafak'ı soruyor. 'Şafak abi de vuruldu onu başka bir hastaneye götürüyorlar ama Şafak abi çok iyi' diyor. Hatta Ece 'sakat kalsa da ben bakarım kocama' diye düşünüp hastaneye gidiyor. Erken o anları 'Tam ben girerken, hastaneden çıkanlar hastayı kaybettik' dediler. Ben ne kocamı gördüm ne sesini duydum.' dedi. En son mesajı bu! Apar topar Ece'yi çıkarmışlar hastaneden"

Silahlı saldırıda öldürülen Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kuzeni konuştu: Olayın nedeniyle ilgili bilgimiz yok

Seren Serengil de "Ece o gün gitme demiş. Çocuklar gelemeyince ertelenmiş tatil planı. Şafak da Fikret abi ile görüşmeye gideceğim demiş. Ece ısrar etmiş gitme diye" şeklinde konuştu.

Bircan Bali, Demet Akalın'ın Okan Kurt ile Ece Erken'in yanında bulunduğunu söyleyerek "Demet Akalın gerçek bir kötü gün dostu. Okan Kurt ile geldi Ece'nin ayaklarının dibine sarıldı. Tepsilerle yemekler gönderdi. Helva dağıtmış, kuran okutmuş." dedi.

Öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece erken yıkıldı! Sakinleştiricilerle uyutuldu: Uyuyup uyansam ve kabusum bitse

Küslüğü bir kenara bıraktı... Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Demet Akalın, Ece Erken'e başlığında bulundu

Alişan'dan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin ardından Ece Erken'e başsağlığı mesajı

Tüm Magazin haberleri için tıklayın