Değişimleri ile ağızları açık bırakan 5 ünlü isim

Sanat dünyasının tanınan isimleri piyasaya ilk girdikleri zamanlardaki hallerinden çok daha farklı görünümlere kavuştu. Eski hallerinden eser kalmayan ünlü isimlerin zaman içindeki değişimlerini sizler için derledik. İşte dündün bugüne değişimleri ile ağızları açık bırakan 5 ünlü isim...

Değişimleri ile ağızları açık bırakan 5 ünlü isim

Ünlü isimler zaman içindeki değişimleri ile sık sık magazin gündeminde yerini alıyor. Bizde sizler için adeta evrim geçiren isimleri haberimizde bir araya getirdik.

İşte dündün bugüne değişimleri ile ağızları açık bırakan 5 ünlü isim;

1- TOLGA GARİBOĞLU

Tolga Gariboğlu, Türk televizyoncu ve iş adamı. TED Ankara Koleji'nden mezun oldu. Daha sonra ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. İşletme Yönetimi alanında master yaptı. Üniversitede iken kendince amatör talk-show, açık oturum tarzı bir program yapmaktaydı.

2- ENİS ARIKAN

Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü mezunudur. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola'nın sınıf arkadaşı olan Arıkan, bir çok reklam projesinde rol alan almıştır.

3- CEMAL CAN CANSEVEN

Cemal Can Canseven, 1996'da İzmir'de doğdu. Canseven'in annesi Rize, babası Selanik göçmenidir. DJ olarak Holifest 2019'da İzmir'de sahneye çıkan Cemal Can Canseven aynı zamanda koşucu ve yüzücüdür. Şimdilerde DJ'lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

4- SONGÜL KARLI

15 Eylül 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi. Bugüne kadar 10 müzik albümü bulunan ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünün sahibi oldu.

5- MUSTAFA CECELİ

2 Kasım 1980 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Mustafa Ceceli, baba tarafından aslen Çankırılıdır, anne tarafından Romanya göçmenidir. Müziğe olan ilgisi ailesi tarafından küçük yaşlarında fark edildi. 6 yaşında piyano ile tanıştı. 2 yıllık piyano eğitimi sonrası öğretmeni konservatuvar eğitimi almasını önerdi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın