Banu Küçükpolat kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan'ın programına katılan Dr. Banu Küçükpolat nereli?

Dr. Banu Küçükpolat, Seda Sayan'ın programında yaptığı dans ile konuşuldu. Tartışmaya sebep olan görüntülerin ardından Türk Tabipleri Birliği inceleme başlattı. Bunun üzerine vatandaşlar, Dr. Banu Küçükpolat kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan'ın programına katılan Banu Küçükpolat nereli? gibi sorulara yanıt aramaya başladı.

Banu Küçükpolat kimdir, kaç yaşında" Seda Sayan'ın programına katılan Dr. Banu Küçükpolat nereli"

Dr. Banu Küçükpolat Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın programından gerçekleştirdiği dansın ardından çok konuşuldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB), Op. Dr. Küçükpolat hakkında inceleme başlattığını açıkladı. Peki, Dr. Banu Küçükpolat kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan'ın programına katılan Banu Küçükpolat nereli?

DR. BANU KÜÇÜKPOLAT KİMDİR?

Op. Dr. Banu Küçükpolat, 1979 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlkokulu tamamlamasının ardından ortaokul ve liseyi Bakırköy Yahya Kemal Beyatlı Lisesi'nde bitirdi.

Dr. Küçükpolat, 1998 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce bölümüne başladı ve 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. Ardından ihtisası eğitimine 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünde başladı ve aynı yıl İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde'nde Aile hekimi asistanı olarak göreve başladı.

Dr. Küçükpolat, 2006 ile 2007 yılları arasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Aile hekimi asistanı olarak görevini sürdürdü, 2008 yılında Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde asistan doktor olarak göreve başladı.2014 yılında Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı oldu. Bahçelievler Devlet Hastanesinde 2 yıl uzman doktor olarak görev yaptı.

  • Dr. Banu Küçükpolat
  • Dr. Banu Küçükpolat kimdir
  • Banu Küçükpolat nereli
  • Banu Küçükpolat kaç yaşında
  • Banu Küçükpolat seda sayan
Tüm Magazin haberleri için tıklayın