Makyajsız paylaşım yapan Bergüzar Korel kadınlara seslendi

3. bebeğini kucağına alacak olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından arka arkaya makyajsız pozlarını paylaşarak 'güzel kadın' algısına dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kadınlara seslenen Korel, 'Her şeyin aşırı düzenli olduğu fotoğraflar her zaman gerçeği yansıtmıyor bence' dedi.

Makyajsız paylaşım yapan Bergüzar Korel kadınlara seslendi

Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Bergüzar Korel, üçüncü kez anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor. İki oğlu olan Korel, bu defa kız annesi olacak. Ünlü oyuncu, sosyal medyada oluşturulan güzellik algısına dikkat çekmek için arka arkaya makyajsız paylaşımlarda bulundu.

"HER ŞEYİN DÜZENLİ OLDUĞU FOTOĞRAFLAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

Korel, şu sözlerle kadınlara seslendi: "Instagram'ın büyülü dünyasına hoş geldiniz canım kadınlar. Hepimiz buranın gerçek dünyadan ne kadar uzak olduğundan dert yanıyoruz ama buradan da uzak kalamıyoruz. Ben de iç açıcı fotoğraflar, güzel kadınlar, dekorasyon ya da anne çocuk sayfaları gördüğümde dalıyorum o dünyaya. Hepimiz güzel, sağlıklı, iyi görünmek istiyoruz. Ama bunun yanında burada gerçek de olabilir her şey. Bilinçaltımıza kazınan o temiz, beyaz, steril, her şeyin aşırı düzenli olduğu fotoğraflar her zaman gerçeği yansıtmıyor bence. Ben oyuncuyum ve mesleğim gereği popülerim. İşimin getirdiği bir takım zorunluluklara hep kafa tuttum. En çok da her daim imrenilen ve güzel görünme zorunluluğuna. Bu fotoğraflar, şanslıysam ve güneş doğduktan sonra uyanmışsam yataktan doğrulur doğrulmaz çektiğim kareler.

"ŞİŞ YÜZÜM, LEKELERİM, DAĞINIK SAÇLARIM..."

Şiş yüzüm, lekelerim, dağınık saçlarım... Bazen gün boyu bu halde dolaştım evde. Bazen koltuktan kalkamadım. Bazen özendim makyaj yaptım. Bazen çok beğendim kendimi bazen aynaya bakamadım. Demem o ki; şu an bu satırları okuyan ve bunlara takılan arkadaşım bil ki hiçbirimiz birbirimizden farklı değiliz. Ufak bir hatırlatma yapmak istedim."

İşte o fotoğraflar;

Tüm Magazin haberleri için tıklayın