Doğduğun Ev Kaderindir'e sürpriz transfer! Ebru Cündübeyoğlu kadroya dahil oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisine sürpriz bir transfer oldu. Ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, Doğduğun Ev Kaderindir kadrosuna dahil oldu. Ünlü oyuncu 29. bölümden itibaren dizide yer alacak.

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyenleri ekran başına kitlerken yeni sürprizlerle de heyecanı artıyor. Büyük bir hayran kitlesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisini kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.

Fenomen diziye geçtiğimiz hafta Hakan Salınmış, Barış ve Savaş'ın amcası olarak diziin kadrosuna dahil olmuştu. Yeni bölüm itibari ile diziye Barış ve Savaş'ın ablası Özlem de dahil olacak. Doğduğun Ev Kaderindir'de Özlem karakterine Ebru Cündübeyoğlu hayat verecek.

Özlem, uzaktan da olsa ailesini her zaman kollayan ve avukatlık yapan hırslı bir kadındır. Kardeşlerini çok seven Özlem bazı zamanlarda onlara abla gibi değil bir yönetici gibi yaklaşmaktadır.

Zamanla şirkete gidip gelmeye başlayacak olan Özlem, Zeynep ile sorunlar yaşayacaktır. Özlem, Alman Lisesi’nden mezundur, Master’ını Almanya’da yapmış, Alman disiplini almıştır ve ona kalırsa Barış ve Zeynep’in arasına Berlin Duvarı yeniden örülmelidir.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın