Doğduğun Ev Kaderindir‘de sürpriz ayrılık! Kimse beklemiyordu

TV8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in rol aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizinin başladığı günden itibaren senaristliğini üstlenen Eylem Canpolat Doğduğun Ev Kaderindir'e veda etti. Eylem Canpolat, Sefirin Kızı dizisinin senaryosunu kaleme alacak.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan TV8'de ekrana getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yaşanan gelişme hayranlarını şaşırttı. İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'in senaristi Eylem Canpolat, ekipten ayrıldı.

Eylem Canpolat, geçtiğimiz günlerde 'Sefirin Kızı' dizisinin senaryosunu kaleme almaya başlamıştı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun çok okunan kitabı Camdaki Kız'dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep'in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Sefirin Kızı dizisinin yaptığını Doğduğun Ev Kaderindir de yaptı! Senaryo benzerliği pes dedirtti

Tüm Magazin haberleri için tıklayın