Doğduğun Ev Kaderindir'de Delikanlı Sadi sürprizi

Kırmızı Oda dizisinin Delikanlı Sadi'si rolüyle büyük beğeni toplayan Erkan Petekkaya, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

Doğduğun Ev Kaderindir'de Delikanlı Sadi sürprizi

Erkan Petekkaya'dan yeni haberler var. Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteri ile ekranlara muhteşem bir dönüş yaparak adından söz ettiren Erkan Petekkaya şimdi de Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle seyirci karşısına çıkacak.

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisi reytingleri altüst etmeye devam ediyor. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazdığı Madalyonun İçi adlı kitaptan uyarlanan ve gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı dizi, cuma akşamları izleyiciyi ekrana kilitlemeyi sürdürüyor. Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi ünlü isimlerle ekrana gelen fenomen dizinin son bölümlerinde Delikanlı Sadi karakteri ile karşımıza çıkan Erkan Petekkaya performansı ile adeta göz dolduruyor.

Delikanlı Sadi karakteri ile ekranlara dönen Erkan Petekkaya yine TV8'de yayınlanan başka bir iddialı diziyle karşımıza çıkacak. Başarılı oyuncu, Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerinde olduğu ve TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Delikanlı Sadi karakteriyle konuk oyuncu olarak yer alacak.

Birsen Altuntaş'ın sosyal medyadan paylaştığı habere göre, Mehdi'nin Cengiz ile ilişkisini kesmesinden sonra intikam almak isteyen ve Mehdi'ye teklifsizce verdiği paranın tefeciliğini yapan Cengiz, Mehdi'nin yumuşak karnı olan Zeynep'i bulur. Zeynep'in ve Barış'ın aileleri ile yaşadığı eve silahlı saldırı düzenleyen Cengiz, suçu Mehdi'nin üzerine yıkmak ister. Mehdi cephesinde işler sıkışıkken ailesinin güvenliğinden endişelenen Ali Rıza, yardımcı olması için tersaneden tanıştığı ve çok güvendiği Delikanlı Sadi'yi çağırır. Ailesi için her şeyi yapabilecek olan bu gözü kara adam, Cengiz'i durdurabilmek için mücadele edecektir.

Demet Akalın, Aleyna Tilki'nin yaş göndermesine bakın ne yanıt verdi

Sen Çal Kapımı'nın Serkan'ı Kerem Bürsin karizmasıyla yıktı geçti!

Demet Özdemir ayna pozuyla göz kamaştırdı

Tüm Magazin haberleri için tıklayın