Deniz Uğur: 'Devletimle gurur duyuyorum. Türkiye gücünü mazlumdan yana kullanıyor'

Deniz Uğur, 'Türkiye'den Gazze'ye sağlık koridoru kuruldu. Bununla ilgili de yorumunuzu alabilir miyim?' sorusuna cevap verdi. Mazlum Gazze halkının yanında olduğunu her seferinde dile getiren Deniz Uğur, 'Türkiye bu süreçte de gücünü mazlumdan yana kullanıyor. Zaten bu özelliğimiz, yüzlerce yıllık tarihimizden bugüne hiç değişmemiştir. Ben devletimle gurur duyuyorum.' ifadelerini kullandı.

Deniz Uğur: 'Devletimle gurur duyuyorum. Türkiye gücünü mazlumdan yana kullanıyor'

Deniz Uğur Gazze için yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada ses getirmeye devam ediyor. Mazlum Gazze halkının yanında olduğunu her seferinde dile getiren Deniz Uğur, Sabah'tan Tuba Kalçık'a röportaj verdi.

"Türkiye gücünü mazlumdan yana kullanıyor"

Deniz Uğur, "Türkiye'den Gazze'ye sağlık koridoru kuruldu. Bununla ilgili de yorumunuzu alabilir miyim?" sorusuna şu cevabı verdi:

"Gurur verici. Mezalime uğrayan insanlara verilen büyük bir hizmet bu. Ülkemiz zaten sağlık hizmetleri alanında ileri. Türkiye bu süreçte de gücünü mazlumdan yana kullanıyor. Zaten bu özelliğimiz, yüzlerce yıllık tarihimizden bugüne hiç değişmemiştir. Ben devletimle gurur duyuyorum."

  • deniz uğur
  • Türkiye
  • gazze
  • sabah
  • tuba kalçık
Tüm Magazin haberleri için tıklayın