Demet Şener evlat hasretine dayanamadı! Ünlü isim ilk uçakla o ülkeye gitti

Demet Şener oğlu Ömer'in hasretine dayanamadı. Real Madrid'e transfer olan Ömer ile sıklıkla görüntülü konuşan Demet Şener, iddiaya göre oğlunun yanına uçtu.

Demet Şener evlat hasretine dayanamadı! Ünlü isim ilk uçakla o ülkeye gitti

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın oğulları Ömer, babasının yolundan gitmiş ve basketbol sporculuğunu seçmişti. Oğulları Real Madrid kulübüne transfer olan Demet Şener, oğlunun yanına gitti. Sabah yazarı Bülent Cankurt, konu hakkında köşesinde şu ifadelere yer verdi:

"Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile tescilli güzel Demet Şener'in 14 yaşındaki oğulları Ömer, dünya devi Real Madrid'in basketbol takımına transfer olmuş, 27 Ağustos'ta da babası, annesi ve ablası İrem ile Madrid'e gidip topbaşı yapmıştı."

OĞLU İÇİN MADRİD'E UÇTU

"İbrahim Kutluay, oğlunu orada yalnız bırakmamak için ev kiralamış ve dört aylığına Madrid'e yerleşmişti. Oğlunu Madrid'e bırakıp dönen Demet Şener ise Real Madrid'in tesislerinde kalan oğluyla her gün görüntülü telefonla konuşup hasret gidermeye çalışıyordu. Ama Demet Hanım'a bu yetmedi ve cuma günü uçağa atlayıp Madrid'e oğlunun yanına gitti."

"Cuma akşamı tesislerden oğlunu alan Demet Hanım, bir otele yerleşti. Üç gün boyunca anne-oğul yiyip içip gezip tozdular. Oğluyla hasret gideren Demet Hanım, dün öğleden sonra da Ömer'i tesislere bırakıp havalimanına geçti ve İstanbul'a döndü. Oğlunun hasretine ancak iki hafta dayanabilen Demet Şener, Madrid'i kapı komşusu yapacak gibi görünüyor."

  • demet şener
  • demet şener oğlu
  • magazin
  • ibrahim kutluay oğlu
  • sabah
  • bülent cankurt
Tüm Magazin haberleri için tıklayın