Demet Özdemir'den beğeni yağmuruna tutulan ayna pozu

TV8'de ekrana getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapmasının ardından dinlenmeye çekilen başarılı oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak mavi elbisesi ile ayna karşısında verdiği pozu paylaşan Özdemir, sosyal medyayı salladı. Demet Özdemir'in ayna pozu övgü yağmuruna tutuldu.

Özel hayatı magazin basını tarafından yakından takip edilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat vermiş olduğu Zeynep karakteri ile kariyerinde büyük başarılar elde eden Demet Özdemir, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

Tercih ettiği kıyafetler ile beğeni toplayan Demet Özdemir, son olarak ayna karşısında mavi elbisesi ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Özdemir, mavi elbisesi ile verdiği poza, 'Şu bir elbise bir ayakkabı ile hemencik hazır olduğun yaz modası rahatlığına bayılıyorum. Hem şık, hem ferah!' notunu ekledi. Güzel oyuncunun paylaşımı sosyal medyada ilgi görürken takipçileri tarafından övgü yağmuruna tutuldu.

İşte o paylaşım...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın