Demet Özdemir, Serenay Sarıkaya ve Sibel Can pozlarıyla hayranlarını mest etti! Sosyal medya adeta yıkıldı

Demet Özdemir, Serenay Sarıkaya ve Sibel Can yeni paylaşımlarıyla sosyal medyaya damga vurdu. Ünlü güzellerin Instagram hesaplarından takipçileri ile paylaştıkları pozlarına hayranları tarafından beğeni yağdı.

TV 8'in fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir güzelliğiyle büyülemeye devam ediyor. Son günlerin popüler ismi, Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla 2021'e yılın aşk bombası olarak hızlı bir giriş yapmış ve magazin gündeminde kalmayı başarmıştı. Güzel oyuncu, Instagram'dan yaptığı son paylaşımı ile yine ses getirdi. Ekranların sevilen yüzünün başına taktığı beyaz çiçekle verdiği tb'sine kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Alice Müzikali projesine pandemi nedeniyle ara verilen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla tarzını ve güzelliğini yine konuşturdu.

Serenay Sarıkaya, Richard Ramos imzalı fotoğrafını gönderen hayranlarına teşekkür etti ve o fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu Yasemin Allen'ın Serenay Sarıkaya'nın paylaşımına nazar boncuğu emojisi ile "Iconic dedikleri şey bu oluyor işte." yorumunu yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

Hayat adlı yeni albümünü yoğun istek üzerine plak olarak da çıkartma kararı alan Sibel Can yeni bir paylaşımda bulundu. 50 yaşındaki sanatçının Instagram'dan paylaştığı "İyi haftalar" notunu düştüğü gönderisindeki yıllara meydan okuyan güzelliği hayranlarından yine tam not aldı. 

Demet Akalın annesine hediye ettiği arabayı kullanıyor iddialarına fotoğraflarla yanıt verdi! 'O kadar cimri değiliz'

Sen Çal Kapımı dizisinin set pozunda dikkat çeken Hande Erçel ve Kerem Bürsin detayı

La Casa de Papel ve Elite dizilerinin yıldızlarından hayranlarını üzen karar

Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli'yi annelik heyecanı sardı! Ünlü oyuncudan Lily Koi ile yeni paylaşım

Ebru Gündeş'e ev kararsızlığı pahalıya patladı! Ünlü şarkıcı büyük zarara uğradı

Tüm Magazin haberleri için tıklayın