Takipçisinin Gelinim Mutfakta yorumuna Demet Akalın tepki gösterdi: 4. dalga gelince göreceğim sizi

Demet Akalın, Kanal D'de ekrana getirilen geçtiğimiz sezon Seda Sayan'ın sunduğu Gelinim Mutfakta programı ile anlaşma sağlarken o anları sosyal medyadan paylaştı. Akalın, bir sosyal medya kullanıcısının 'Bir popstar niye yemek programı sunar' yorumuna sert çıktı. Akalın, 'Allah'a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum. Eylül'de 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi. Bol bol izleyin!' yanıtı ile tepki gösterdi.

Takipçisinin Gelinim Mutfakta yorumuna Demet Akalın tepki gösterdi: 4. dalga gelince göreceğim sizi

Star TV'de ekrana getirilen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programın final yapmasının ardından kanal Seda Sayan ile anlaştı. Sayan'ın anlaşma yaptığını açıklamasının ardından yakın dostu Demet Akalın ile arası açıldı. Demet Akalın da Kanal D'de yayınlanan ve geçtiğimiz sezon Seda Sayan'ın sunduğu Gelinim Mutfakta için anlaşma imzaladığının müjdesini sosyal medyadan verdi.

Demet Akalın'ın anlaşma müjdesini vermesinin ardından takipçileri ünlü şarkıcıya yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısının 'Bir popstar niye yemek programı sunar' eleştirisine yanıt veren Demet Akalın, şu ifadeleri kullandı:

'Allah'a şükür kıskanılacak yerin tam da ortasında oturuyorum. Eylül'de 4. dalga gelip eve kapanınca göreceğim sizi. Bol bol izleyin!'

Demet Akalın'ın takipçisine yönelik verdiği yanıtta, salgın konusunda genelleme yapması tepkilere neden oldu. Çok sayıda takipçisi, Akalın'ın kullandığı ifadelerin yanlış olduğuna vurgu yaptı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın