Demet Akalın, Aleyna Tilki'nin yaş göndermesine bakın ne yanıt verdi

Demet Akalın-Aleyna Tilki arasındaki söz düellosu devam ediyor. Ünlü şarkıcının 'Star olacağım diyordu çocuk dizisinde oynuyor. Yazık.' sözlerine genç popçu, 'İnanılmaz gencim ve yaşım bir müzikalde oynamak için çok uygun' cevabıyla yaş göndermesinde bulunmuştu. Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye yanıt gecikmedi. 'Beni yaşımla vuramazsın, kimin ne zaman öleceği belli olmaz' sözleriyle dikkat çeken Akalın bakın daha neler dedi.

Demet Akalın, Aleyna Tilki'nin yaş göndermesine bakın ne yanıt verdi

Demet Akalın ve Aleyna Tilki atışması sürüyor. Bir dönem aralarından su sızmayan ünlü ikiliden olay sözler geldi. Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın kendisi için "Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini" sözleri üzerine "İnanılmaz gencim ve yaşım bir müzikalde oynamak için çok uygun" cevabı ile dikkat çekmişti. Ünlü şarkıcı Demet Akalın'a yaş göndermesinde bulunan Aleyna Tilki'ye Demet Akalın'dan yanıt gecikmedi.

Alişan ile sabah programı yapan Demet Akalın kendi programında Aleyna Tilki'nin yaş göndermesine sessiz kalamadı. "Beni yaşımla vuramazsın, kimin ne zaman öleceği belli olmaz" sözleriyle dikkat çeken ünlü isim, Aleyna Tilki'ye şu ifadelerle yanıt verdi:

"KİMİN NE ZAMAN ÖLECEĞİ HİÇ BELLİ OLMAZ"

Yaş kırk sekiz, Ajda Pekkan var daha önümüzde. Beni yaşla falan filan vuramazsın, benim yaşımla alakalı sıkıntım kompleksim Hiç yok. Kimin ne zaman öleceği hiç belli olmaz Aleyna. Aman ha Aleyna bu toplara asla girme.

"BEN NİYE KISKANAYIM ALEYNA'YI"

Konuşacak çok şey var da söyleyemiyorum sonra sanki kişisel sanki kıskanıyor oluyor. Ben niye kıskanayım Aleyna'yı yani zaten genç, yirmi beş yok.

"BEN SENİ ALKIŞLARIM"

Bak yirmi beş yıl geçsin, yirmi beş yıl sonra böyle cillop gibi ol, otuz küsur tane şarkın patlasın ve hale televizyon ekranlarında ol, ben seni alkışlayayım

Sen Çal Kapımı'nın Serkan'ı Kerem Bürsin karizmasıyla yıktı geçti!

Demet Özdemir ayna pozuyla göz kamaştırdı

Doğduğun Ev Kaderindir'de Delikanlı Sadi sürprizi

Tüm Magazin haberleri için tıklayın