Tuğçe Demirbilek'ten boşanma kararı aldığı eşi Danilo Zanna'ya gönderme

TV8'de ekrana getirilen MasterChef Türkiye yarışmasının sevilen jüri üyelerinden Danilo Zanna'nın boşanma kararı aldığı eşi Tuğçe Demirbilek sevenlerii üzdü. Demirbilek, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ile bir araya gelen Danilo Zanna'ya sosyal medya hesabından yaptığı 'Hiçbir şeye şaşırma. Hakikatin de insanların da iki yüzü vardır' paylaşımı ile manidar bir göndermede bulundu.

Tuğçe Demirbilek'ten boşanma kararı aldığı eşi Danilo Zanna'ya gönderme

Tuğçe Demirbilek'le 2012 yılında nikah masasına oturan MasterChef Türkiye'nin İtalyan jürisi Danilo Zanna, 2013'te oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına aldı. Çift geçtiğimiz günlerde 9 yıllık evliliklerini bitireceklerini duyurdu.

Konuyla ilgili paylaşımda bulunan Zanna, şu ifadeleri kullandı: "Son zamanlarda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için bir ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Başta oğlumuz Zeno Tibet'in daha sonra bizlerin yıpranmaması adına sevgili basın mensubu arkadaşlarımızdan konuyla alakalı olarak hassasiyetlerini rica ederiz"

Boşanma kararı alan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ile Mardin'e giderken Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ile karşılaştı.

Bütün bu yaşananlarından ardından Tuğçe Demirbilek, sosyal medya hesabından "Hiçbir şeye şaşırma. Hakikatin de insanların da iki yüzü vardır" notunu paylaştı. Tuğçe Demirbilek'in bu paylaşımı Danilo Zanna'ya gönderme olarak yorumlandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın