Dadı aradığını açıklayan Aleyna Tilki'ye Tuğba Ekinci'den cevap geldi

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından 'dadı' aradığını açıklaması ile gündem oldu. İleri görüşlü dadı aradığını duyuran Tilki'ye yanıt Tuğba Ekinci'den geldi. Ekinci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Güzel yüzlü fıstığım dadı arıyormuş. Boncuğum benim ben sana dadı olurum kıyamıyorum ben sana erken yaşta koca camiayla boğuştun' ifadelerini kullandı.

Dadı aradığını açıklayan Aleyna Tilki'ye Tuğba Ekinci'den cevap geldi

Attığı her adım söylediği her söz olay yaratan genç popçu Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gündem oldu.

'Dadı' arayan Tilki, paylaşımında 'Kendime dadı tutacağım. Asistan tribi çekemem. Dadılar çok çalışkan. Yemeğimi düşünür, saçlarımı tarar ve her şey.' ifadelerini kullanmıştı.

Kriterlerini de sıralayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, uzunca bir süre sosyal medyada konuşulurken yanıt Tuğba Ekinci'den geldi.

Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaşımda bulunarak 'Güzel yüzlü fıstığım dadı arıyormuş. Boncuğum benim ben sana dadı olurum kıyamıyorum ben sana erken yaşta koca camiayla boğuştun' dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın