Çok Güzel Hareketler ekibi Ceyda Düvenci'ye sinirlenince olanlar oldu

Çok Güzel Hareketler ekibi önceki akşam Kıbrıs'ta düzenlenen bir gecede ödüle layık görüldü. Gecede sunuculuk yapan Ceyda Düvenci'nin 'En az konuşana ödül' demesi üzerine Çok Güzel Hareketler ekibi mikrofonu elden ele uzatıp sessiz kalarak tepki gösterdi.

Çok Güzel Hareketler ekibi Ceyda Düvenci'ye sinirlenince olanlar oldu

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta gerçekleştirilen ödül gecesinin sunuculuğunu üstlendi. Törene, Ceyda Düvenci ile Çok Güzel Hareketler ekibinin sahnede yaşadığı gerginlik geceye damga vurdu.

CEYDA DÜVENCİ'NİN SÖZLERİ ÇGH EKİBİNİ KIZDIRDI

Düvenci, ödül almak için sahneye çıkan Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularına , "Ben sadece şunu söyleyeceğim, en az konuşana ödülü vereceğiz" deyince ortam bir anda gerildi. O esnada elinde mikrofon olan Atakan Çelik "O zaman iyi akşamlar diliyorum, sağ olun" diyerek mikrofonu yanındaki arkadaşına verdi. Mikrofonu elden ele uzatan ekip, hiçbir açıklama yapmadan mikrofonu Düvenci'ye verdi.

Düvenci ise "Aaa bu kadar efektif olacağını bilmiyordum! Hayır olmaz olmaz, şaka yaptım olur mu öyle şey!" dedi. Ancak ekip ödülünü aldıktan sonra sahneden indi.

İşte o anlar;

  • ceyda düvenci
  • çok güzel hareketler
  • magazin
  • akşam magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın