Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları ve Yılmaz Erdoğan'dan lenfoma kanseri olan Arif Güloğlu'na destek

Kanal D'de ekrana getirilen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyucusu Arif Güloğlu'na kanser teşhisi konulmasının ardından arkadaşları ve Yılmaz Erdoğan'dan destek geldi. Yılmaz Erdoğan, 'Biz BKM ekibi olarak daha önce hiç böyle büyük bir sınava hiç denk gelmedik. Bizim için çok değişik bir süreç. Bundan sonraki tüm skeçler ve bütün çalınan ziller arif için. Sizler de kapasitenizi bir kat yukarı çıkartacaksınız. Arif'i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası etlenince de iyileşmeme ihtimali yok.' ifadelerini kullandı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları ve Yılmaz Erdoğan'dan lenfoma kanseri olan Arif Güloğlu'na destek

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin genç yıldızı Arif Güloğlu'na kanser teşhisi konulmasının ardında sevenleri büyük üzüntü yaşadı. Ekip arkadaşlar Güloğlu'nu yalnız bırakmazken bundan sonraki skeçleri onun için oynayacak. Yılmaz Erdoğan ise genç oyuncuya destek oldu.

'BÖYLE BÜYÜK BİR SINAVA HİÇ DENK GELMEDİK'

Yılmaz Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: 'Biz BKM ekibi olarak daha önce hiç böyle büyük bir sınava hiç denk gelmedik. Bizim için çok değişik bir süreç. En güvenli ve en iyi bakımlarda. Bu hastalığın tartışmasız ilacı sevgi ve moral. Arif'le her gün konuşuyorum durumu iyi.

'TÜM SKEÇLER VE BÜTÜN ÇALINAN ZİLLER ARİF İÇİN'

Bundan sonraki tüm skeçler ve bütün çalınan ziller arif için. Sizler de kapasitenizi bir kat yukarı çıkartacaksınız. Arif'i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası etlenince de iyileşmeme ihtimali yok. Arif ve onun gibi dertleri olan herkes için geçerli'

ARİF GÜLOĞLU'NDAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Daha sonra sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunan Arif Güloğlu, 'Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım be. Bütün zorlukları nasıl aştıysak bunu da öyle aşacağız' dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın