Çocuklar Duymasın'da yaşanan olayın perde arkası! Pınar Altuğ Meltem rolünü yıllar önce o oyuncuya devretmiş!

Yayınlandığı döneme damgasını vuran ve Türk aile yapısını yansıtmasıyla bilinen Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili çoğu izleyicinin bilmediği bir gerçek ortaya çıktı. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın başrollerinde yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde bir dönem oyuncu krizi yaşandı. Pınar Altuğ dizi başladıktan birkaç ay sonra rolünü Zeynep Tokuş'a devretti fakat işler yine istenildiği gibi gitmedi.

Çocuklar Duymasın'da yaşanan olayın perde arkası! Pınar Altuğ Meltem rolünü yıllar önce o oyuncuya devretmiş!


Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili yıllar sonra ortaya çıkan oyuncu krizi herkesi şaşırttı. Bilindiği üzere Çocuklar Duymasın dizisinin başrollerinde "Haluk" karakteriyle Tamer Karadağlı, "Meltem" karakteriyle Pınar Altuğ yer alıyordu. Edinilen bilgilere göre Altuğ dizinin ilk sezonunda Meltem rolünü başka bir oyuncuya devretti ve sonra geri döndü.

MELTEM ROLÜNÜ DEVRETMİŞ

Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem rolüne hayat veren Pınar Altuğ daha sonra rolü Zeynep Tokuş'a devretti. Daha sonra ise sezon sonunda Pınar Altuğ'un başına gelen olayın bir benzeri diğer başrol oyuncusu Tamer Karadağlı'nın başına gelince yeni sezona dizi Çocuklar Ne Olacak olarak başladı ve konusu değişti.

Pınar Altuğ'un rolünü Zeynep Tokuş'a devretmesi çok uzun sürmedi. Tokuş'un ve Tamer Karadağlı'nın da diziden ayrılması ile beraber Çocuklar Ne Olacak dizisi başladı. Başrol oyuncularının yer almadığı Çocuklar Ne Olacak dizisinde hem Meltem, hem de Haluk Amerika'ya iş seyahati için beraber gittiler ve çocuklar da dedeleri Kemal ile kalmaya başladı.

Dizi, yarım sezon sonra sona erdi ve son bölümde Tamer Karadağlı geri geldi. Daha sonra ise yeni bölümlerde oynaması için Pınar Altuğ Atacan, Tamer Karadağlı ve Furkan Kızılay'a teklif götürüldü.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın