Cenk Eren Ajda Pekkan ile aşk yaşıyor haberlerine ateş püskürdü

2020'yi geride bıraktığımız şu günlerde 2021'e magazinsel açıdan hızlı bir giriş yaptık diyebiliriz. Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin tekrardan barışması olsun Gonca Vuslateri ve Hakan Altun'un ayrılıkları olsun magazin gündemi bir hayli hareketli geçiyor. Son olarak da geçtiğimiz günlerde birlikte oldukları iddia edilen Ajda Pekkan ve Cenk Eren cephesinden yeni haberler geldi.

Cenk Eren Ajda Pekkan ile aşk yaşıyor haberlerine ateş püskürdü

Hakan Altun ile bir zamanlar adı anılan Ajda Pekkan'ın şimdiler de Cenk Eren ile yeni bir birlikteliğe yelken açtıkları konuşuluyor.

Ajda Pekkan ve Cenk Eren sevgililer mi? Yoksa bu bir iddia mı? Uzun bir süredir birlikte oldukları konuşulan çiftin sosyal medya paylaşımları aşk dedikodularını kuvvetlendirirken ikilinin takipçileri sevgililer mi sorusunu yöneltmeye devam ediyor. Magazin dünyasında merak edilen bu aşk iddiasına ilişkin açıklama şarkıcı Cenk Eren'den geldi.

Ajda Pekkan ile paylaşımı sonrası Cenk Eren hakkında çıkan birliktelik iddialarına şu şekilde yanıtladı:

Ajda Pekkan adı öyle kolayca kullanabileceğiniz bir malzeme değil. Önce haddinizi bileceksiniz. Bu açıklamayı da sizi ciddiye aldığımdan değil Ajda Pekkan’a saygımdan yapıyorum. Onun dostu olabilmek büyük ayrıcalıktır. Bunun kıymetini de iyi bilirim

Doğduğun Ev Kaderindir'in Mehdi'si İbrahim Çelikkol ve güzel eşi Mihre Çelikkol yeni yıla aşkla girdi

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'ın hayali gerçek oluyor

Aylim Aslım müjdeyi duyurdu! Anne oluyor

Tüm Magazin haberleri için tıklayın