Cenazede dikkat çeken kare... Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi yan yana

Ünlü sunucu Ece Erken'in silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Rize'de toprağa verildi. Gelen ölüm haberi ile büyük yıkım yaşayan Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli ile Ece Erken anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu'na destek oldu.

İstanbul Bakırköy'de balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden, Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun (42) cenazesi, memleketi Rize'nin Fındıklı ilçesinde toprağa verildi. Ece Erken, taziyelerin kabul edildiği sosyal tesise, elinde eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeve ile geldi, "Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim" diyerek gözyaşı döktü.

Ece Erken, Tuncer Ergüven Sosyal Tesisleri'nde Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesinin getirilmesinin ardından taziyeleri kabul etti. Cenazede Ece Erken, kayınpederi babası Akif ve kayınvalidesi Hacer Mahmutyazıcıoğlu hazır bulundu.

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli ayakta durmakta güçlük çeken anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu'nun koluna girerek camiye doğru yürüdü.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın