2. Sayfa sunucuları ve Erkan Özerman canlı yayında kavga etti

Erkan Özerman, hakkında ortaya atılan iddiaların ardından TV8'de ekrana getirilen Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Özerman'ın 'Sus bir dakika' sözleri karşısında sinirlenen Gülşen Yüksel Salt, 'Beni çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız, kendinize gelin' diyerek sesini yükseltti.

Yıllardır Best Model 2021 yarışmasının organizatörlüğünü yapan Erkan Özerman hakkında yarışmacılar taciz ve ahlaksız teklif iddialarında bulundu. Yarışmacıların derece alması için "masaj yapmaya gelmesi" iddia edilen Erkan Özerman, 2. Sayfa programına konuk olarak açıklamalarda bulundu.

Özerman, canlı yayında iddiaları gündeme getiren Best Model yarışmacıları ile görüntülü olarak yüzleşti. Özerman, "Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya... Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz. Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız ya" sözleri ile sesini yükseltti.

Özerman'ın "Utanmazsınız" sözlerini sarf etmesinin ardından sinirlenen 2. Sayfa programının sunucuları arasında gergin anlar yaşandı. Sunucular "Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah'a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız" dedi.

Gülşen Yüksel Salt "Sus bir dakika" diyen Özerman'a iyice sinirlendi ve "Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın