Can Yaman açık ara zirvede! Engin Akyürek, Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol da listede yer alan isimler

Türkiye'nin 2020 yılındaki en popüler 10 erkek oyuncusu belli oldu. Çoğunlukla televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerde rol alan oyuncuların yer aldığı listede ilk 3'ü Can Yaman, Engin Akyürek ve Kerem Bürsin paylaşıyor. Yayınlanan veriler Twitter, haber siteleri, forumlar ve sözlükler gibi birçok alanda en çok konuşulan oyuncuları ortaya çıkardı.

2021 yılına girilmesiyle beraber 2020 yılının verileri ortaya çıkmaya başladı. Adba Analytics 2020’nin en popüler erkek oyuncularını açıkladı. Twitter, Haberler, Forumlar, Sözlükler, Bloglar gibi kaynaklarda anahtar kelime bazlı en çok konuşulan erkek oyuncular belli oldu. Listede Türk televizyon dizilerinin popüler oyuncuları yer alıyor.

Liste’nin 1. sırasında Bay Yanlış dizisinde rol alan Can Yaman yer alıyor. 2. sırada Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek, 3. sırada ise Sen Çal Kapımı’nın yıldızı Kerem Bürsin bulunuyor. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla milyonlarca takipçisine hitap eden oyuncular ülkemiz dışında da yoğun ilgi görüyor.

Listede bulunan diğer erkek oyuncular Alp Navruz, İbrahim Çelikkol, Akın Akınözü, Cihangir Ceyhan, Aras Bulut İynemli, Uraz Kaygılaroğlu ve Murat Yıldırım oldu. 

Tüm Magazin haberleri için tıklayın