Burcu Biricik'in 10 yıl önceki hali gündem oldu

Rol projeler ile büyük başarılar elde eden ve şimdilerde Kanal D'nin reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik'in 10 yıl önceki hali gündem oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları estetik yatırdığını söylerken bazı kullanıcılar ise sadece zamanla yüzünün oturduğunu söyleyerek ikiye bölündü.

Burcu Biricik'in 10 yıl önceki hali gündem oldu

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterini başarılı bir şekilde canlandırmasının ardından şimdilerde Camdaki Kız dizisinde Nalan'a hayat veren Burcu Biricik'in 2011 yılında rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisindeki hali sosyal medyada gündem oldu.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Menekşe karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan Burcu Biricik yüzündeki değişim ve kilolu hali ile dikkat çekti.

Sosyal medya kullanıcıları ikiye bölünürken bazıları estetik yatırdığını söylerken bazıları zamanla yüzünün oturduğunu söyledi.

Burcu Biricik, verdiği bir röportajda "Küçük botokslarım var, estetiğim yok. Şu sıralar gözkapağıma taktım. Ekranda kendimi görünce, anladım. İyi bir doktor arıyorum" demişti.

İşte Burcu Biricik'in zaman içindeki değişimi...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın