Survivor All Star 2022'nin ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu

Survivor All Star 2022 yarışması ile ilgili yaşanan gelişme programın hayranlarını heyecanlandırdı. Survivor 2021'de mücadele edip ikinci olan Barış Murat Yağcı kadroya dahil olan ilk isim oldu. Yağcı, konuyla ilgili 'Bu sefer daha farklı olacak' dedi.

Survivor All Star 2022'nin ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor 2020'de finalde SMS oylamasında ikinci olan Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Yağcı, Survivor All Star 2022 yarışmasıyla ilgili bombayı patlattı.

Basın mensuplarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen Barış Murat Yağcı, sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Yağcı, Survivor All Star 2022'ye katılacağının müjdesini verirken şunları söyledi:

"Survivor All Star 2022'ye katılacağım için mutluyum, bu sefer daha farklı olacak. O sebeple çok heyecanlıyım"

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

1991 yılında İzmir'de doğan Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldı ve bir dönem modellik yaptı. Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, Kocamın Ailesi dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırdı. Geçtiğimiz sene Survivor'a katılan oyuncu, adını geniş bir kitleye duyurdu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın