Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu ayrıldı mı?

Bir süredir Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşayan güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu cephesinde yaşanan gelişme magazin gündemine bomba gibi düştü. İkili hakkında ayrılık iddiaları ortaya atılırken Ezgi Eyüboğlu'nun Oğulcan Engin ile olan karelerini silmesi kafa karıştırdı. Ayrılık haberlerinin ardından ikili konuya ilişkin açıklamada bulunmadı.

Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu ayrıldı mı"

1,5 yıldır aşk yaşayan ve evlenecekleri güz ile bakılan Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Başarılı oyunculuk performansı ile ekranların aranılan yüzü olan Eyüboğlu, sosyal medya hesabından Oğulcan Engin ile çekilmiş olduğu tüm fotoğraflarını kaldırdı.

Oğulcan Engin, Ezgi Eyüboğlu ile çekildiği kareleri sayfasından kaldırmadı. İkili sosyal medyada birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

Ezgi Eyüboğlu 18 Haziran 1988'de İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde master yapmıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun rolüyle ünlenmiştir. Ardından Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde rol almıştır. Son günlerde TRT'de yayınlanan Teşkilat dizisinde "Ceren" karakterine hayat vermektedir. 14 Mayıs 2016 tarihinde Kaan Yıldırım ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandı.

OĞULCAN ENGİN KİMDİR?

Oğulcan Engin, 1990 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Babası Beşiktaş'lı eski futbolcu Sinan Engin, annesi ise şarkıcı Seda Sayan'dır. Oğulcan Engin, 9 yaşındayken Beşiktaş'ın minikler takımında oynamaya başladı. 2001 yılında lisansını alan Oğulcan Engin, 2007-2008 sezonundan itibaren Beşiktaş PAF takımında kaptan olarak görev yaptı. 2012 yılında futbolu bıraktı, İtalya'nın Milano kentinde European Shool Of Economics'te ekonomi eğitimi almaya başlayan Oğulcan Engin, 2015'de mezun oldu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın