Bu iki minik kızı tanıdınız mı? Milyonlarca kişi onları takip ediyor

Bir dönem oyunculuk yapmış olan Gamze Erçel, şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel ile olan çocukluk fotoğrafını paylaştı. İkilinin çocukluk fotoğrafını gören gözlerine inanamadı.

Bu iki minik kızı tanıdınız mı" Milyonlarca kişi onları takip ediyor

Birçok başarılı projede rol almış olan Hande Erçel ve ablası Gamze Erçel'in çocukluk fotoğrafı büyük ilgi gördü. Gamze Erçel'in paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Instagram'da 21.2 milyon takipçisi olan oyuncu Hande Erçel ve 3,8 milyon kişinin takip ettiği ablası Gamze Erçel, Türkiye'nin en ünlü kardeşleri arasında yerini alıyor.

İşte Gamze Erçel'in paylaşımı...

GAMZE ERÇEL KİMDİR?

Gamze Erçel, 1992 yılında Balıkesir'de doğmuştur. Eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. Güneş'in Kızları, Aşk Laftan Anlamaz gibi diziler de rol alan Hande Erçel'in ablasıdır.

2012 yılında Hande Erçel ile katıldığı bir organizasyonda MissFace Of Cinema (Sinema Güzeli) seçilerek dereceye girmiştir. Çeşitli şirketlerde, stilist danışmanlığı, ürün geliştirme elemanı ve satış danışmanlığı yapmıştır.

10 yıldır çizimle ilgilenen Hande Erçel, erkek gömleği tasarımı yapmıştır. Fox Tv'de yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Gamze Erçel, Simge karakterine hayat vermiştir.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın