Bonkör Aleyna aşka yelken açtı

Bonkör Aleyna aşka yelken açtı
Son Güncelleme:

19 yaşındaki Aleyna Tilki, Bodrum’da cömertliğini konuşturdu. Tilki, sevgilisi olduğu iddia edilen genç ve iki arkadaşının üç günlük tatilini karşıladı. Aleyna Tilki, toplam 40 bin TL harcadı.

Tatil için Bodrum'a giden Aleyna Tilki, bonkör çıktı. Genç popçu, iki erkek ve bir kız arkadaşıyla çıktığı tatilde dostlarının ellerini cebine attırmadı. Arkadaşlarıyla Yalıkavak'taki bir otelde kalan Tilki, 2 gece 3 günlük konaklama bedeli olan 15 bin lirayı kendi cebinden verdi.

BONKÖR TİLKİ
Konser başına 70 bin TL aldığı konuşulan 19 yaşındaki popçu, beachlerdeki giriş ücretleri de dahil tüm yeme-içme masraflarını da karşıladı. Ünlü şarkıcıyla arkadaşları, önceki gün de beachte 4 bin liralık locasındaydı. Daha sonra dostlarına yemek ısmarlayan Tilki'nin bonkörlüğü "Arkadaşım olsan bari" esprisi yaptırdı. Genç popçu, yemeğin ardından arkadaşlarıyla bir mekanda sabahın ilk ışıklarına dek eğlendi. Sabah 05.00'de özel şoförlü lüks aracıyla mekanı terk eden Tilki'nin yanındaki erkekle samimiyeti de yeni bir aşk iddiasını gündeme getirdi.

ALEYNA AŞKA KULAÇ ATTI
Ünlü popçu, erkek arkadaşıyla sudan çıkmak bilmedi. Denizde serinleyen ikili, eğlenceye akşam bir gece kulübünde devam etti. İkilinin samimiyeti dikkat çekti.

Aleyna ile yanındaki gizemli erkek arkadaşı, mekandan sabaha karşı birlikte ayrıldı.

(Takvim)

Tüm Magazin haberleri için tıklayın