Bodrum'da dumanlara aldırış etmeyen Süreyya Yalçın'ın pozu eleştirildi

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye 46 bavulla gelmesiyle gündem olan sosyetik isim Süreyya Yalçın şimdi de son paylaşımı ile adından söz ettirdi. Orman yangınlarının ardı arkası kesilmezken Yalçın, Bodrum'da dumanların önünde poz verdi. Dumanlara aldırış etmeden poz veren Yalçın, aldığı eleştirilerin ardından paylaşımını sildi.

Ozan Baran ile 2016 yılında nikah masasına oturan ve sonrasında Amerika'da yaşamını sürdüren sosyetik isim Süreyya Yalçın, geçtiğimiz günlerde Bodrum'a geldi. 46 bavulla gelen Yalçın, adından söz ettirirken teknesi ile Bodrum'un serin sularına açıldı.

Manavgat'ta başlayarak ülkenin birçok yerine sıçrayan yangınlar söndürülmeye devam ederken Bodrum'da da alevler yükselmeye başladı. Bodrum'da bir otelin yandığı ve dumanların yükseldiği bölgede poz veren Yalçın, o anları da sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Süreyya Yalçın'ın verdiği pozun ardından sosyal medya kullanıcıları 'Sözün bittiği yer. Ülke yanıyor, sen poz veriyorsun' tepkisini verirken sosyetik isim paylaşımını sildi.

Daha sonra 2,7 milyon takipçisi olan Instagram hesabının hikaye bölümünden orman yangınları ile ilgili paylaşım yapan Süreyya Yalçın, 'Rabbim herkesi korusun, yardımcısı olsun' ifadelerini kullandı.

İşte Süreyya Yalçın için yapılan bazı yorumlar...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın