Black Mirror 5. sezon fragmanı yayınlandı! Black Mirror 5. sezon ne zaman izlenebilecek?

Black Mirror 5. sezon fragmanı yayınlandı! Black Mirror 5. sezon ne zaman izlenebilecek?

Magazin Haberleri

16 Mayıs 2019 Perşembe 09:15 | Son Güncelleme:

Yalnızca üç bölümden oluşacak olan Black Mirror 5. sezon fragmanı geldi. İlk fragmanın gelmesinin hemen ardından Black Mirror 5. sezon ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı Netflix, yalnızca üç bölümden oluşacak Black Mirror 5. sezonun Miley Cyrus ve Marvel'ın Falcon karakterini canlandıran Anthony Mackie'li ilk fragmanını yayınladı.Netflix, bölüm sayısının azlığını güçlü bir kadro ile kapatabileceğini düşünüyor. Black Mirror’ın 5. sezonunda Anthony Mackie, Andrew Scott, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Nicole Beharie, Angourie Rice ve Miley Cyrus gibi güçlü isimler yer alacak. Black Mirror 5. sezon hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik. İşte tüm merak edilenler..

Black Mirror 5. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm frragmanın gelmesinin hemen ardından Black Mirror 5. sezon ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Netflix Black Mirror'un bölüm sayısının azlığını güçlü bir kadro ile kapatabileceğini düşünüyor. Black Mirror’ın 5. sezonunda Anthony Mackie, Andrew Scott, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Nicole Beharie, Angourie Rice ve Miley Cyrus gibi güçlü isimler yer alacak. Black Mirror 5. sezon hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

BLACK MİRROR 5. SEZON FRAGMANI! 
Netflix, yalnızca üç bölümden oluşacak Black Mirror 5. sezonun ilk fragmanını yayınladı. Black Mirror 5. sezon fragmanı sizlerle. 

BLACK MİRROR 5. SEZON FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

BLACK MİRROR 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Merakla beklenen Black Mirror'ın 5. sezon fragmanı yayınlandı. Dizi 5 Haziran'da izleyiciyle buluşacak.

Black Mirror 5. sezon için 5 Haziran gün işaret edildi. Merakla beklenen dizi için yeni sezon tarihi böylece açıklanmış oldu. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker olacak ve baş yapımcı koltuğunda Annabel Jones oturacak. Black Mirror yeni sezon toplamda üç bölüm olacak. Bu üç bölümde karşımıza çıkacak isimler de oldukça heyecan verici.

Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin gibi isimler üç bölüm boyunca ekranlarımızda olacak.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın