Bircan Bali'den itiraf! 'Mavi tikliler, oyuncular DM'den yazıyor'

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, eski partneri Ece Erken'in Youtube kanalındaki programına konuk oldu. Ömer Gezen ile evliliğini kısa bir süre önce noktalayan Bircan Bali, bomba açıklamalarda bulundu. Bali, mavi tiklilerden ve oyuncuların kendisine sosyal medya üzerinden yazıklarını itiraf etti.

Bircan Bali'den itiraf! 'Mavi tikliler, oyuncular DM'den yazıyor'

Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil ve Arto ile yorumculuk yapan Bircan Bali, 2019 yılında nikah masasına oturduğu kızının babası Ömer Gezen ile geçtiğimiz ay boşandı. Boşanmasının ardından Ece Erken'in YouTube kanalında yayınlanan programa konuk olan Bali, 'Evli gittim bekar geldim. Saygı çerçevesinde bitti. Bir tedbir kararı var sadece ben açıklama yapabilirim' dedi.

Ömer Gezen ile biten evliliğinin ardından ilk kez açıklamalarda bulunan Bircan Bali, boşanmasından sonra erkeklerden mesajlar geldiğini ifade ederek 'Mavi tikliler, oyuncular DM'den yazıyor' açıklamasında bulundu.

Kızı Saygı'nın velayetinin kendisine verildiğini de sözlerine ekleyen Bircan Bali, hakkında olumsuz yorum yapanlara "Beni konuşmayın. Ben magazin figürü değilim" sözleri ile seslendi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın