Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral'dan koronavirüs açıklaması: Korkunç bir hastalık

ATV'de ekrana getirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit karakterine hayat veren Hande Soral ve kendisi gibi oyuncu olan eşi İsmail Demirci, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirler ile sohbet eden Hande Soral, koronavirüse yakalanıp iyileştiğini söylerken 'Yalvarıyorum maske, mesafe ve hijyen kurallarını uygulamaya devam edelim' ifadelerini kullandı.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral'dan koronavirüs açıklaması: Korkunç bir hastalık

Güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuk performansı ile göz dolduran Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral, meslektaş eşi İsmail Demirci ile geçtiğimiz Akmerkez'de objektiflere yansıdı. 'Uzun zamandır AVM'ye gelemiyoruz. İhtiyaçlarımız için gelmek zorunda kaldık' diyen ünlü çift muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

'BÜYÜK KONUŞMAK İSTEMİYORUM'

'Ayrı şehirlerdeki setlere ara verir misiniz?' sorusuna yanıt veren Demirci, 'Büyük konuşmak istemiyorum; hemen istemem ama ileride neden olmasın? Öyle bir seçeneğimiz yok. Biz role bakıyoruz. Hemen istemem, eşimin de isteyeceğini düşünmüyorum' ifadelerini kullanırken Hande Soral da 'Ben de hemen isteyeceğini düşünmüyorum' yanıtını verdi.

'BEN DE ATLATTIM'

Bir Zamanlar Çukurova setine koronavirüs nedeniyle ara verdiği hatırlatılan Soral, 'Maalesef ben de atlattım, bir ay oldu. Ben iyileştim şimdi başka oyuncu arkadaşlarım oldu. Şu an duyuyorsunuz, çok riskli bir dönemdeyiz.

'YALVARIRIM KURALLARI UYGULAYALIM'

Bende tat ve koku kaybı oldu. Yeni geldi kendi kendine. Biraz uzun bir süreç daha da uzun sürenler olmuş. Çok hafif atlatıp çok şanslı olanlardanım. Korkunç bir hastalık, Allah kimsenin başına vermesin. Çünkü nasıl bir süreç yaşayacağımızı bilmediğimiz için çok endişeli geçiyor o süreç. Yalvarıyorum maske, mesafe, hijyen devam edelim. İnsan başına gelmeden anlamıyormuş.'

Açıklamalarına devam eden güzel oyuncu, '10 günlük karantina süreci geçirdim, mutasyonlu virüs olduğu için Sağlık Bakanlığı size tekrar test yolluyor, o negatif çıkarsa dışarı çıkabiliyorsunuz. Ondan öncesinde de kendimi iyi hissetmediğim için evdeydim' ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın