Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'yi bir de Instagram'da görün!

ATV ekranlarının en sevilen ve sürükleyici yapımlarından olan Bir Zamanlar Çukurova hikayesinin yanı sıra oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Yılmaz, Züleyha ve Demir aşkı dizide ön planda tutulurken Saniye karakteri ile beğeni topladı. Muhteşem Adana şivesi ile kendine hayran bırakan Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci gerçek hayatta aslında bambaşka biri. Selin Yeninci'nin Instagram paylaşımlarını görenler gözlerine inanamıyor.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'yi bir de Instagram'da görün!

ATV'de yayınlanan başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral ve Furkan Palalı'nın rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ederken senaryodaki gidişatta sosyal medyada yankı uyandırdı.

Yılmaz'ın ölmesinin ardından Demir'in gönlünün Ümit'e kayması ve aslında Züleyha'ya karşı takıntıyla bağlı olması izleyenleri biraz da olsa kızdırdı. Yılmaz ve Züleyha'ya sürekli acı çektirilmesi izleyenleri üzüyordu. Yılmaz'ın ölmesinden sonra dizinin gidişatı büyük ölçüde değişirken kadroya dahil olan isimler ve en başından beri yer alan kişilerde dikkat çekiyor.

Şüphesiz Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrollerin yanı sıra en dikkat çeken isim Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci oldu. Oyunculuk performansı ve Adana şivesi ile beğeni toplayan Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci sosyal medyada bambaşka biri.

Selin Yeninci, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Saniye karakterinden çok başka biri çıktı. Instagram'ı aktif olarak kullanan ve sık sık paylaşımlarda bulunan Yeninci, pozları ile beğeni toplamaya devam ediyor.

İşte Selin Yeninci'nin Instagram paylaşımları...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın