Bir Zamanlar Çukurova'da bir başrol ayrılığı daha! Güzel oyuncu diziye veda ediyor...

Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bir başrol oyuncusuna daha veda ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon ilk önce Vahide Perçin daha sonra ise Uğur Güneş gibi iki başrol oyuncusu ile yollarını ayırmıştı. İki yeni oyuncuyu kadrosuna katan ve hikayesini farklı bir boyuta taşıyan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir oyuncusu daha ile yollarını ayırdı.

Bir Zamanlar Çukurova'da bir başrol ayrılığı daha! Güzel oyuncu diziye veda ediyor...

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir başrol oyuncusu diziyle yollarını ayırdı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan ve ilk sezonundan bu yana reytinglerde zirvedeki yerini koruyan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova kadrodan ayrıldı. Yalova, dizinin sezon finalinden birkaç bölüm öncesinde Bir Zamanlar Çukurova'ya veda edecek.

GÜZEL OYUNCU DİZİYE VEDA EDİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Bir Zamanlar Çukurova'da sezon sonuna doğru bir ayrılık daha yaşanacak. Dizinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova projeye veda edecek.

Güzel oyuncunun hakkında daha önce de ayrılık söylentisi çıkmış ancak bu sezon sonuna kadar anlaşmasının olduğu öğrenilmişti. Bu tarih biraz öne alındı. Yalova 100. bölümde sezon finali yapması planlanan dizinin son haftalarına doğru ekibe veda edecek.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın